Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Navštivte showroom Sapelinejvětším výběrem dveří

Máme pro Vás připraveno 120 vzorových dveří Sapeli včetně celoskleněných dveří Sapglass a kompletní sortiment stavebních pouzder JAP
Najdete nás jen 20 minut od Prahy nebo Liberce

Probíhající akce

Bezfalcové dveře a skryté panty SAPTEC 303 zdarma
Bezfalcové dveře a skryté panty SAPTEC 303 v hodnotě 1700 Kč za cenu polodrážkového provedení k dýhovaným kompletům zdarma
Atypická výška dveří 2100 mm bez příplatku
Atypická výška dveří 2100 mm nyní bez příplatku za standardní cenu výšky průchodu 1970 mm
Největší nákupní akce Ona Dnes. Přijďte si k nám také pro slevu!
Největší nákupní akce Ona Dnes. Přijďte si k nám také pro slevu!

Naše služby

Cenová nabídka zdarma

Dejte svému bydlení styl a bezpečí dveřmi Sapeli. Přesvědčte se sami, že kvalita Vaši peněženku nezruinuje. Cenovou nabídku pro Vás vypracujeme zcela zdarma.

Odborná montáž dveří a zárubní

Jen správně usazené dveře plní svoji funkci. Žádný průvan, žádné vrzání ani samovolné otevírání. Ušetřete si práci a dveře i zárubně si nechte namontovat našimi odborníky.

Záruční a pozáruční servis

Dveře Sapeli jsou sázka na jistotu. Ale znáte to. Sem, tam se něco pokazí. Nenechte si kazit náladu a spolehněte se na náš záruční a pozáruční servis. Vše dáme do pořádku.

Showroom se 120 vzorky dveří ve 2 patrech

Proč si vybrat dveře u nás?

Co říkají naši zákazníci?

Vybírali jsme dveře pro náš nový dům a Studio interier Janiček byl od začátku favorit. Získal si nás přístupem milé paní Dlaskové na prodejně, kde nám bylo vše ukázáno, vysvětleno a případně doporučeno, tak i poměrem ceny vs kvality dveří Sapeli. Stejně jsme byli poté spokojeni s vlastní realizací, kde proběhla montáž dveří v dohodnutém termínu a všech 16 dveří (z toho 3 posuvů do pouzdra a 2 posuvů po stěně) nám 2 šikovní pánové namontovali během jednoho dne. Naprostá spokojenost a nic bychom u dveří neměnili (narozdíl od některých jiných dodávek při realizaci domu).
Krškovi, Loučeň
Když jsme vybírali dveře do našeho domu, měli jsme původně v úmyslu oslovit pouze velká pražská studia v domnění toho, že budou levnější než menší prodejci. O to větší překvapení bylo, když jsme od Studia Interier obdrželi příznivější cenovou nabídku, která splnila naše očekávání. Zároveň nás také potěšil přístup pana Janíčka, když nám při zaměření vše vysvětlil a doporučil vhodné typy dveří a materiály. Neméně jsme byli spokojení s montáží, která proběhla precizně a rychle, navzdory tomu, že jsme měli 18 dveří (z toho 2 protipožární, 1 skleněná stěna s křídlem, 1 posuvné na stěnu). I když byla cena hlavním kritériem výběru, líbil se mi osobní přístup zaměstnanců Studia Interier. Mohu jen doporučit.
Štípkovi, Stará Boleslav

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top