Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Reference od zákazníků

Na konci naší první a na delší dobu snad poslední rekonstrukce došla řada i na interiérové dveře. Objeli jsme několik prodejen, vymysleli několik barevných variant/typů dveří, ale stále to nebylo ono, chybělo nadšení a radost z výběru. Až o sobotním dopoledni, když jsme zavítali do Sapeli - Studia Interier a shodou okolností narazili i na majitele, pana Janíčka, pomohl nám vybrat přesně tu variantu, kdy opadly veškeré obavy, zda jsme vybrali správně. Přesvědčil nás, že i bílé dveře se dají udělat tak, aby byly šmrncovní! Hliníkové orámování, zapuštěné panty v rámu, magnetická střelka, drobnosti, kterých si každý všimne a dveře dělají neobyčejnými. Na závěr bych pochválil i chlapy provádějící montáž, ta u pěti dveří byla do tří hodin hotová bez jakýchkoli problémů a vše sedí perfektně jak má.
Novotní, Mladá Boleslav
Vybírali jsme dveře pro náš nový dům a Studio interier Janiček byl od začátku favorit. Získal si nás přístupem milé paní Dlaskové na prodejně, kde nám bylo vše ukázáno, vysvětleno a případně doporučeno, tak i poměrem ceny vs kvality dveří Sapeli. Stejně jsme byli poté spokojeni s vlastní realizací, kde proběhla montáž dveří v dohodnutém termínu a všech 16 dveří (z toho 3 posuvů do pouzdra a 2 posuvů po stěně) nám 2 šikovní pánové namontovali během jednoho dne. Naprostá spokojenost a nic bychom u dveří neměnili (narozdíl od některých jiných dodávek při realizaci domu).
Krškovi, Loučeň
Když jsme vybírali dveře do našeho domu, měli jsme původně v úmyslu oslovit pouze velká pražská studia v domnění toho, že budou levnější než menší prodejci. O to větší překvapení bylo, když jsme od Studia Interier obdrželi příznivější cenovou nabídku, která splnila naše očekávání. Zároveň nás také potěšil přístup pana Janíčka, když nám při zaměření vše vysvětlil a doporučil vhodné typy dveří a materiály. Neméně jsme byli spokojení s montáží, která proběhla precizně a rychle, navzdory tomu, že jsme měli 18 dveří (z toho 2 protipožární, 1 skleněná stěna s křídlem, 1 posuvné na stěnu). I když byla cena hlavním kritériem výběru, líbil se mi osobní přístup zaměstnanců Studia Interier. Mohu jen doporučit.
Štípkovi, Stará Boleslav
Další reference pro vás připravujeme

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top