Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Showroom Sapeli

Firma Studio Interier byla založena Tomášem Janíčkem a působí na českém trhu již od roku 1999. Jsme firmou "rodinného typu" a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Hlavním předmětem naší činnosti je dodávka a montáž dveří a zárubní SAPELI, skleněných stěn a dveří SAPGLASS s pískovaným nebo gravírovaným motivem. Samozřejmostí je kvalitní záruční i pozáruční servis.

Navštivte také náš e-shop, kde pořídíte stavební pouzdra JAP a skryté bezobložkové zárubně JAP za internetové ceny s dopravou po celé České republice zdarma!

Těšíme se na Vaši návštěvu našeho showroomu v Mladé Boleslavi, kde si prohlédnete ve dvou patrech přes 120 vzorových dveří včetně kompletního sortimentu dveřního kování M&T.
Certifikát Sapeli

Proč přijet k nám?

Showroom s největším výběrem dveří Sapeli
Spousta variant skleněných dveří Sapglass
Kompletní sortiment stavebních pouzder JAP
Zapůjčení dekorů a barev dveří ZDARMA
Pomoc při sladění dveří a interiéru ZDARMA
Káva, čaj a dobrá nálada k návštěvě ZDARMA

Jak to u nás vypadá

Projděte si showroom

Co říkají naši zákazníci?

Na konci naší první a na delší dobu snad poslední rekonstrukce došla řada i na interiérové dveře. Objeli jsme několik prodejen, vymysleli několik barevných variant/typů dveří, ale stále to nebylo ono, chybělo nadšení a radost z výběru. Až o sobotním dopoledni, když jsme zavítali do Sapeli - Studia Interier a shodou okolností narazili i na majitele, pana Janíčka, pomohl nám vybrat přesně tu variantu, kdy opadly veškeré obavy, zda jsme vybrali správně. Přesvědčil nás, že i bílé dveře se dají udělat tak, aby byly šmrncovní! Hliníkové orámování, zapuštěné panty v rámu, magnetická střelka, drobnosti, kterých si každý všimne a dveře dělají neobyčejnými. Na závěr bych pochválil i chlapy provádějící montáž, ta u pěti dveří byla do tří hodin hotová bez jakýchkoli problémů a vše sedí perfektně jak má.
Novotní, Mladá Boleslav
Vybírali jsme dveře pro náš nový dům a Studio interier Janiček byl od začátku favorit. Získal si nás přístupem milé paní Dlaskové na prodejně, kde nám bylo vše ukázáno, vysvětleno a případně doporučeno, tak i poměrem ceny vs kvality dveří Sapeli. Stejně jsme byli poté spokojeni s vlastní realizací, kde proběhla montáž dveří v dohodnutém termínu a všech 16 dveří (z toho 3 posuvů do pouzdra a 2 posuvů po stěně) nám 2 šikovní pánové namontovali během jednoho dne. Naprostá spokojenost a nic bychom u dveří neměnili (narozdíl od některých jiných dodávek při realizaci domu).
Krškovi, Loučeň

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top